Klientský portál Partners

Vážení klienti, jako odměnu za Vaši důvěru jsme pro Vás připravili klientský portál společnosti Partners.

Máte plné zuby hledání zapomenutých smluv na pojištění a další finanční produkty a chcete o nich mít přehled kdykoli a na jedno kliknutí?

Uvítáte možnost podle potřeby a z pohodlí svého domova kontaktovat poradce Partners?

Chcete mít pod kontrolou Vaše měsíční výdaje a zjistit, kde Vám zbytečně utíkají peníze?

Díky klientskému portálu získáváte nástroj, který Vám pomůže orientovat se ve Vašich osobních financích a mít je pod kontrolou 24 hodin denně.

Informace z Partners online

Aktivací svého účtu v klientském portálu získáte přehled o svých finančních údajích. Jednoduchý a bezpečný přístup je pro Vás zajištěn kdykoliv a kdekoliv, a to i prostřednictvím mobilního telefonu. Své finanční informace budete moci dále rozšiřovat a spravovat.

V portálu můžete sledovat také údaje dalších osob, které jsou uvedeny ve Vaší finanční analýze (partner, partnerka, děti, apod.). Můžete tak spravovat finance společně pro celou svoji rodinu.

Informace z Partners online
 
Moje bilance

Můj šanon

Nemůžete doma najít smlouvy ke svým finančním produktům a nevíte, kdy a jaké produkty jste si sjednali? To se nyní změní, neboť v klientském portále je uvidíte přehledně na jednom místě.

Jednotlivé smlouvy si můžete přiřadit ke svým cílům, a mít jasno o tom, pomocí jakých produktů své cíle řešíte.

Na jednom místě Vám také zobrazíme platební informace, ke kterým si můžete nastavit připomínku – tak už nikdy na žádnou platbu nezapomenete!

 

Samoobsluha

Sjednejte si v klientském portále sami vybrané druhy pojištění, jako například cestovní pojištění nebo pojištění vozidel. To vše online, snadno, rychle a levně.

Cíle a plánování
 
Můj šanon

Moje bilance

Mějte přehled ve svých výdajích, vložte do portálu své bankovní účty a evidujte si své finanční transakce online. Získejte kontrolu nad útratou za jídlo, zábavu nebo auto. Každou transakci můžete řadit do přehledných kategorií, a tak v přehledných grafech a statistikách sledovat, kolik skutečně utrácíte a zejména za co.

Transakce můžete zadávat nejen ručně, ale u vybraných bank také hromadně pomocí importu elektronického výpisu z banky. Navíc u bank, které podporují emailové výpisy v elektronické podobě, můžete přesměrovat své bankovní výpisy na Vaši unikátní adresu v rámci klientského portálu. Tak se Vám veškeré Vaše transakce z bankovního výpisu automaticky objeví v klientském portálu a navíc se automaticky rozdělí do kategorií, které si do portálu sami zadefinujete.

Nastavte si v portálu svůj předpokládaný měsíční rozpočet a sledujte, jak se Vám daří jej plnit.

 

Kalkulačky

Spočítejte si, jak můžete zhodnotit své peníze vhodnými investicemi, anebo kolik Vás bude stát dům na hypotéku.

Kalkulačky
 
Kontaktní centrum

Kontaktní centrum

Zapomněli jste kontakt na svého finančního poradce, anebo se mu nemůžete dovolat?

V klientském portále najdete vždy aktuální informace o svém finančním poradci.

Pokud si přejete informovat svého finančního poradce o změnách ve svém finančním životě, nebo si sjednat schůzku, můžete tak nyní učinit online. Stačí do formuláře napsat Váš požadavek či dotaz a Váš poradce Vás bude obratem kontaktovat.

Bezpečnost

Klientský portál používá stejný stupeň zabezpečení jako většina internetových bankovnictví největších bank. Přenos i uložení dat je šifrováno, můžete si tak být jisti, že Vaše důvěrné informace nikdo nepovolaný nezíská.